Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ali Sami Yen'de son maçı yaparak tarıhe geçecek şanslı Galatasaraylılar belli oldu

8 Ocak 2011 00:00

Türk Telekom'un düzenlediği "Ali Sami Yen'de Son Maçı Sen Yap"hıkaye yarısmasında Alı Samı Yen ıle ılgılı unutulmaz anı ve hıkayesını paylasarak ön elemeyi geçen 36 asil ve 6 yedek katılımcı, Galatasaraylı futbolcular tarafından seçildi.

10 Aralık 2010 tarihinden 31 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışmaya 10.000'den fazla Galatasaraylı anı ve fotoğraflarıyla katıldı. Ön elemeyi geçen katılımcılardan 36 kişi asil, 6 kişi de yedek listeden kazandı.

JÜRİDE Galatasaraylı FUTBOLCULAR VAR 104 bin kişinin ziyaret ettiği www.futbolsenbizimherseyimizsin.com sitesinde paylaşılan 10 binden fazla hikaye arasından, 36'sı Arda Turan, Ayhan Akman, Çağlar Birinci ve Gökhan Zan tarafından belirlendi.

“Ali Sami Yen’de Son Maçı Sen Yap” projesi kapsamında oluşturulacak taraftar takımları, 13 Ocak 2011 Persembe  günü sahaya çıkacak.

"TARAFTARLAR GERÇEK MAÇ HEYECANI YAŞAYACAK"Taraftarların kendileri için özel olarak hazırlanan formaları giyeceği bu unutulmaz maçta her şey profesyonel kurallara uygun olarak gerçekleştirilecek. Takımları oluşturan taraftarlar profesyonel maçlarda olduğu gibi futbolcuların soyunma odalarını kullanacak. Maç öncesi tören, stadyum içi aktivite ve çeşitli etkinliklerin de olacağı karşılaşmayı profesyonel 4 hakem yönetecek.

Talihli listesini görmek için Tıklayınızkariz_ma_35

15 Ocak 2011 16:14

Hayırlısı olsun ilginç bir proje olmuş.İnşallah yeni stadyum Galatasaray'a hayır ve uğur getirir

Cevap Yaz
Yandex.Metrica