Tatlıses'in doktorlarından yeni açıklama posteri Dün gece yaşanan silahlı saldırı sonucu ağır yaralanarak, Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'in doktorları açıklama yaptı.

Tatlıses'in beyin ve beyin zarının zarar gördüğünü belirten doktorlar, ünlü türkücünün olay anında felç geçirdiğini söylediler.

Hastaneden saat 11:00'de yapılan açıklamada "Bize geldiğinde sol tarafı tamamen felçti. Yaralamaya bağlı olarak beyninde ciddi bir hasar var. Açık bir beyin yarası mevcuttu. Beyninde çok parçalı bir kırık vardı. Gerekli müdahaleyi yaptık. Kalıcı bir hasar olup olmayacağını anlamak için beklememiz gerekiyor" denildi.

Açıklamada İbrahim Tatlıses'in yoğun bakıma alındığını ve kafa içi basıncının düşürülmesi için çaba gösterildiği belirtilerek bir süre uyutulacağı duyuruldu.
Hastanenin açıklamasında İbrahim Tatlıses'in hayati tehlikeyi atlatması halinde bir konuşma sorunu yaşamayacağı ancak güç kaybı olabileceği belirtildi. Açıklamada olay anında felç geldiği için bunun kalıcı olmasından endişe edildiği de belirtildi. Kaynak : Habertürk

Son Yorumlar (1)

yildiray_cinar55 avatar yildiray_cinar55 14 Mart 2011 16:39:03

10

ALLAH yardimcin olsun IBRAHIM abi. INSALLAH ALLAH seni biz sevenlerine bagislar. ben samsunlu deniz yildirim.

Yandex.Metrica