Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Speaking Roses

18 Nisan 2011 00:00

2011 Ocak ayında 30 ülkeden sonra Türkiye pazarına giren Speaking Roses®  markası eşşiz tasarımları ve etkileyici ürünleri ile bu kısa zaman zarfında özel günlerinizin ve organizasyonlarınızın unutulmazları arasına girmiştir.

Dünya çapındaki patentli teknolojisi ile her türlü canlı bitki üzerine çiçeklere asla zarar vermeden baskı yapan Speaking Roses®  vermek istediğiniz mesajı karşı tarafa artık eskisi gibi sadece kart’a yazarak değil eşsiz ve etkileyici bir tasarımda çiçeklerinizin üzerinde iletiyor. Üstelik bu teknik sayesinde canlı çiçeklerin üzerine sadece yazı değil çeşitli fotoğraf ve imajlar da uygulanabiliyor.

Speaking Roses® özellikle uzun ömürlülüğüyle ve taç yapraklarının büyüklüğü nedeniyle tercih ettiği ithal gül çeşitlerini sizler için özel tasarlanmış kutular içerisinde sunarken, farklı zevklere hitap eden geniş aranjman ve buket seçeneklerini de internet sitesinde sizlerin beğenisine sunuyor.

Ocak ayından bu yana Speaking Roses® ürünleri ile sevgililer günü kutlamasını daha anlamlı hale getirmek isteyenler, evlenme tekliflerini daha unutulmaz kılmak isteyenler, doğum günü ve yıldönümlerine renk katmak isteyen siz değerli tüketicilerimize ve ayrıca kurumsal organizasyonlarını ve kadınlar gününü Speaking Roses ürünleri ile daha etkili ve kalıcı kutlayan firmalarımıza Speaking Roses Türkiye olarak teşekkürü bir borç biliriz.
Anneler gününün yaklaştığı bu dönemde sizde en değerli varlıklarımıza, annelerimize kendilerini daha özel hissettirecek bir hediye arıyorsanız, biz Speaking Roses®  olarak biz seve seve bu mutluluğunuza ortak olmaya hazırız, unutmayın annelerimiz bir çiçekten bile mutlu olmasını bilirler.

Bireysel ve kurumsal siparişleriniz ve daha fazla bilgi almak için 0212 216 80 81 numaralı telefonumuzu arayabilir, www.srtr.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Speaking Roses Türkiye haberlerini takip etmek, indirimlerimizden faydalanmak isteyen gerçek bir çiçek severseniz lütfen www.facebook.com/SpeakingRosesTurkiye sayfamızı ziyaret ediniz.

Bilgi için:
Mahir Koçali / Genel Müdür
Telefon  : 0 212 216 80 81 (pbx)
E-Posta  : mahir.kocali@srtr.com.trYandex.Metrica