Sevenlerini şaşırtacak! posteri

Güzel oyuncu Arzu Yanardağ, başrolünü usta oyuncu Aydoğan Temel ve Zeynep Gülmez ile paylaştığı ‘Komik Bir Aşk Hikayesi’ isimli sinema filmindeki rolü ile sevenlerini çok şaşırtacak!

KARİYERİMİN EN GÜZEL FİLMİ
Senaryosunu Aydoğan Temel’in yazdığı, Yönetmenliğini Cüneyt Yosulçay’ın yaptığı ‘Komik Bir Aşk Hikayesi’ isimli sinema filminde başrolü Aydoğan Temel ile birlikte paylaşan Arzu Yanardağ, filmde ‘kitapları satmayan’ bir yazarı canlandırıyor. Komik Bir Aşk Hikayesi isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu, sevenlerinin tahmin edemeyeceği türden bir karakter ile beyaz perdeye çıkmaya hazırlanırken, film için ‘İnanılmaz bir heyecan yaşıyorum. Oyunculuk kariyerimde bugüne kadar canlandırdığım karakterlerin çok ötesinde, sıra dışı bir karakter canlandırdım’ diye konuştu.

BEKLENTİLERİN ÜZERİNE ÇIKACAK BİR FİLM
Çekimleri 27 gün süren ‘Komik Bir Aşk Hikayesi’ isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu Arzu Yanardağ, ‘Çok samimi ve özel bir film çektik. Bugüne kadar rol aldığım filmlerden en keyif aldığım çok özel bir senaryoya sahip bir film bu. Komik Bir Aşk Hikayesi’ni izlemeye giden sinemaseverler, gerçekten beklentilerinin çok üstünde sıra dışı bir romantik komedi izleyecekler. Senaryoyu okuduktan on dakika sonra rolü kabul ettim. Üzerinde çok düşünmeden kabul ettiğim inanılmaz sıcak bir hikayeydi’ diye konuştu…

TÜRKİYE’DE SİNEMA YAPMAK ÇOK ZOR
Çekimlerde oyunculuk anlamında çok zorlanmadığını dile getiren güzel oyuncu, ‘Filmin yapım şirketi çok yeni bir kuruluş. İlk filmlerini yapıyor olmanın verdiği bir yığın sorunla uğraşmak zorunda kaldılar. Ancak, yine de büyük bir özveri ve emek harcandı ve ortaya bu müthiş film çıktı. Aydoğan Temel, çok saygı duyduğum büyük bir oyuncu ve sıra dışı yetenekleri olan özel bir insan. Onunla karşılıklı oynamak bana büyük katkı sağladı’ diye konuştu. Türkiye’de bağımsız film yapmanın zorluklarına da değinen güzel oyuncu, ‘Yatırımcılar sinema filmlerine daha fazla destek vermeli. Bu iş sadece bakanlık destekleri yada yapımcıların kendi finansal kaynakları ile gerçekleşecek kadar kolay bir iş değil! Sinema yapmak gerçekten Türkiye’de çok zor’ dedi.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica