Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

31. İstanbul Film Festivali bu hafta sonu başlıyor!

30 Mart 2012 00:00

Gözünüzü açın! 31. İstanbul Film Festivali'nde 200'den fazla film gözünüze görünmek, aklınızda yer etmek için sırada bekliyor. Festival, izleyicilere 20'nin üzerinde bölümde 200'den fazla filmden oluşan zengin bir programın yanı sıra ünlü konuklar, usta sinemacıların katılacağı söyleşi ve atölye çalışmaları, sinema dersleri, ustalık sınıfları ve konserlerle dolu iki hafta vaat ediyor.

Sinemaseverler festival biletlerini Biletix satış noktaları, Biletix çağrı merkezi (0216 556 98 00), www.biletix.com ile Atlas, Beyoğlu, Nişantaşı Citylife (City's) ve Rexx sinemalarındaki ana gişelerden alabiliyor. Lale üyeleri için biletler festival boyunca indirimli.

* 31 Mart Cumartesi günü itibariyle bilet satışı tüm festival mekânlarından gerçekleştirilecektir. Pera ve Akbank Sanat'ta yalnızca gösterim günleri bilet satışı yapılacaktır.

Hafta içi gündüz seansları yalnızca 5 TL
Festivalde bilet fiyatları tam 15 TL, öğrenci ile 65 yaş ve üstü sinemaseverler için ise 9 TL. Hafta içi gündüz seanslarındaki indirimli bilet uygulaması bu yıl da devam ediyor. Festival boyunca, sinemaseverler hafta içi gündüz seanslarını (11.00, 13.30 ve 16.00) yalnızca 5 TL'ye izleyebiliyorlar. Bununla birlikte, Axess kart sahipleri hafta içi gündüz seansları hariç tüm festival filmlerinin biletlerini %20 indirimle alabiliyorlar.
Festival programı hakkında ayrıntılı bilgi için film.iksv.org adresini ziyaret edebilirsiniz.Yandex.Metrica