Etkinlik Temsilcisi Mehmet Ali posteri

Merhaba arkadaşlar,

Ben gnçtrkcll etkinlik temsilcisi Mehmet Ali yani sizlerin temsilcisiyim. Biraz kendimden bahsedeyim, ondan sonra beraber neler yapacağız onlardan bahsedeceğim.

4 yıldır Selçuk Üniversitesi'nde okuyan ama hala 2. sınıf olan Kamu Yönetimi öğrencisiyim. İngilizceyle aram pek yoktur o yüzden 2 yıl hazırlık okumuşlugum var. :) Üniversitede bir çok topluluğa üyeyim ve Münazara Topluluğu yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım. Selçuk Üniversitesi'nde bir çok konser, parti vb. etkinliklerin içerisinde bulunmuş ve organizasyonunu yapmışımdır. Arkadaşlarımı eğlendirmeyi, onlarla vakit geçirmeyi, her anımı dolu dolu yaşamayı, farklı şehirleri gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı ve doğa sporları yapmayı severim. Ayrıca otostop çekmek ve kamp yapmak benim vazgeçilmezlerim arasındadır.

Sizlere neden aday olduğumu da birazcık anlatmak isterim. Bir çok aynı dalda farklı etkinliklere gitmişizdir veya içerisinde bulunmuşuzdur. Bilmem farkettiniz mi ne kadar farklı organizasyonlar da olsa hepsinin konsepti birbirine yakındır. Benim de etkinlik temsilciliğine aday olmam tam da bu noktada başladı aslında. Yarışmayı ilk gördüğüm an işte dedim Mehmet Ali, tam sana göre senin yapacağın bir olay. Hemen başvurdum ve paylaşımlara, beğenilere ve arkadaş davetlerine başladım. Arkadaşlarımda şunu gördüm, beni 1. yapmak için benden daha istekli ve hırslı çıktılar. Çünkü onlar da biliyorlardı ve inanmışlardı bu işi benim başarabileceğime. Özellikle yarışmanın bitimine 3-4 gün kala bizim ev nüfusu 4'e 5'e katlandı. Herkes pc başında beğeniler yapıyor, arkadaşlarını davet ediyordu. Evin içinde arkadaşlarla öyle bir odaklanma oluyordu ki kimseden çıt çıkmıyor sadece mouse sesleri çıkıyordu. Çıkan mouse sesleriyle ritm yapıp farklı tarzda müzikler bile ortaya çıkardık :) Kısaca uykusuz ama eğlenceli bir seçim süreci geçirdim diyebiliriz. Daha doğrusu geçirdik. Türkiye'nin dört bir yanından beni destekleyen arkadaşlarıma buradan tekrar teşekkür ederim. :)

Peki bundan sonra neler yapacağız? Dediğim gibi artık rutin dışına çıkıp daha farklı neler yapabiliriz, konserler başlamadan ne olsa bizi mutlu eder, partilerde neler görmek isteriz, spor müsabakalarında ne olsun, SINAV* döneminde gnçtrkcll bizim için ne kıyak yapsın benzeri bir çok etkinlikte hep beraber isteklerimizi dile getireceğiz. Bazen internet üzerinden yazışarak, bazen telefonda konuşarak, kimi zamanda şehirlerinize gelip sizinle isteklerinizi konuşup, isteklerinizi gnçtrkcll yönetimine kabul ettirmek için elimden geleni yapacağım.

*SINAV dönemi etkinlik değil kabul ediyorum ama can sıkıntımızı giderici bir şeyler yapmak şart oldu. :)

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica