Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Levent Kırca Yılın Keçisi seçildi

Levent Kırca Yılın Keçisi seçildi
23 Haziran 2012 00:00
Fethiye'nin Ölüdeniz beldesinde bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali kortej yürüyüşü ile başladı. Hisarönü Mahallesi'nde yaklaşık bir kilometrelik alanda gerçekleştirilen yürüyüşe, tiyatro sanatçısı Levent Kırca'nın yanı sıra Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz ve turizmciler katıldı.

Fethiye Belediye Bandosu'nun marşları eşliğinde yapılan yürüyüş sonunda Ölüdeniz Belediyesi'nin yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrasında Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali komitesi tarafından 'yılın keçisi' seçilen Levent Kırca'ya ödülü verildi.

Törende konuşan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, festival komitesi olarak bu ödülü 9 yıldır verdiklerini söyledi. Keçi olmanın zor olduğuna değinen Yılmaz, "Ölüdeniz'in keçisi olmak öyle kolay değil. Bu ödülü doğru bildiklerini uygulama konusunda keçi gibi inat edip dik duruşunu bozmayan kişilere veriyoruz. Levent Kırca, doğru bildiğini yaptığı her yerde dik durduğu için bu ödüle layık görülmüştür." dedi.

2012 yılının keçisi seçilen ve ödülünü alan Levent Kırca da 'keçi' olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Kendisine gösterilen bu ilgiden memnun olduğunu ifade eden Kırca, inatla işini yapmaya devam edeceğini belirtti.


bisschops

24 Haziran 2012 19:39

bir sonraki yil da Mujdat Gezen hocama takdimi makbul olur....saygilar...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica