Karaoğlan, bir kez daha film oluyor posteri

 

Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği 'Karaoğlan' isimli filmin yönetmenliğini ise Kudret Sabancı yapacak.

HAZIRLIK SÜRECİ 6 AY
Filmin senaryosunu Suat Yalaz'ın süpervizörlüğünde Kudret Sabancı, Melek Öztürk ve Rana Mamatlıoğlu yazacak. Yaklaşık altı aydır hazırlıkları süren filmin çekimleri için Kemerburgaz'da 20 hektar arazi üzerine üç şehirden oluşan dev dekor kuruldu. Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan filmin sekiz haftada tamamlanması planlanıyor. Yürekliliği ve yiğitliğiyle bir efsane haline gelen 'Karaoğlan'ı ise filmde Volkan Keskin canlandıracak. Karaoğlan rolü için iki aydır dövüş ve at binme dersleri alan Keskin, "Proje için çok özel koreograflarla çalıştık. Hem at, hem dövüş, hem de kılıç derslerine devam ediyorum" dedi.

GERİ ÇEVİREMEZDİM
10 milyon liralık prodüksiyonla ilgili olarak konuşan Keskin, "Yapım şirketinden prodüksiyonun büyüklüğüne kadar 'Karaoğlan' asla geri çeviremeyeceğim bir teklifti. Bir süredir yurt dışındaydım ve birkaç projeden daha teklif almıştım ancak Kudret Sabancı ile çalışma fikri beni cezbetti. Erol Avcı da çalışmayı çok istediğim bir yapımcıydı. Herkes proje için büyük emek harcıyor. Umarım güzel bir iş çıkaracağız" diye konuştu. Savaş ve aşk dolu yeni hikayesiyle dikkat çeken 'Karaoğlan'; Ocak ayında 300 kopya ile 400 sinemada gösterime girecek.

Kaynak : Habertürk

Son Yorumlar (1)

adıl avatar adıl 06 Ağustos 2012 21:17:19

Sinemaya emek veren herkese sonsuz şükranlarımı hayatını kaybedenlere baki allah diyiyorum

Yandex.Metrica