Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması Ön Eleme Sonuçları Açıklandı... posteri

 

KURMACA  FİLMLER

Film

Yönetmen

Süre

Ülke

THE FUTURE, TODAY

Anne Zinn-Justin

15’

Fransa

THE LADYBUG AND THE MAUSE

Francois Barbier

11’

Fransa

LEUR JEUNESSE

David Roux

13’

Fransa

20 OLD AND DUST

Aslan Jeanne

13’

Fransa

THE HOUNDS

Manuel Schapira

14’

Fransa

PRIVATE SUN

Rami Alayan

21’

Filistin

BIRTH

Dima Abughoush

9’

Filistin

DAD, LENIN AND FREDDY

Rinio Dragassaki

20’

Yunanistan

SOMETHING WILL TURN UP

Thanos Psichogios

13’

Yunanistan

BEHIND THE WINDOW

Abboud Nagham

14’

Lübnan

41 DAYS

Ahmed Abdelaziz

21’

Mısır

COLD JANUARY

Romany Saad

12’

Mısır

BARDO

Marija Apchevska

14'

Makedonya

WHY ME?

Amine Chiboub

13’

Tunus

ONE LAST TIME

Dhimiter Ismailaj-Valona

18’

Arnavutluk

SILENCE DES MURS

Mohamed Goumane

18’

Fas

RECYCING

Irena Skoric

15’

Hırvatistan

TRACKS

Nelli Guy

20'

İsrail

EIGHT HOUR SHIFT

Yoav Gershon

16'

İsrail

JUST ASK DAD

Helli Hardy

15’

İsrail

REGISTERED MAIL

Erez Barenholtz

15’

İsrail

TILL SUMMER COMES

Pasquela Marino

16’

İtalya

SHADOWS

Emanuele Pica

14’

İtalya

THE BAREFOOT HUMANITY

Americo Melchionda

18’

İtalya

GLASS

Valentina Arena

14’

İtalya

FREE HUGS

Carlos A. Sambricio

19'

İspanya

TODAY I’VE CLIMBED BACK UP

Carlos Rodriguez

9’

İspanya

I CAN’T RIGHT NOW

Roser Aguilar

12'

İspanya

CLOSE FRIEND

Jose Mari Goenaga

13’

İspanya

SHE’S LOST CONTRO

Haritz Zubillaga

10’

İspanya

THE CLOUD HAS PASSED OVER US

Yaşar Arif Karagülle

15’

Türkiye

MORNING- NOON EVENING

Efe Öztezdoğan

20'

Türkiye

SESSİZ

Rezan Yeşilbaş

15’

Türkiye

EKMEK

Koray Sevindi

8’

Türkiye

DİREK AŞK

Ertuğ Tüfekçioğlu

11’

Türkiye

DEDELER EN İYİSİNİ  BİLİR

Nehir Tuna

20’

Türkiye

DENEYSEL  FİLMLER

Film

Yönetmen

Süre

Ülke

THIS NEVER OCCURRED

Alessia Chiesa

15'

Fransa

CHIMERES

Ragnar Chacin

8'

Fransa

COMME 3 POMMES 

Fabrice Robin

11'

Fransa

IMPARFAIT DU SUBJECTIF

David Grumbach

8'

Fransa

JUST A PERFECT DAY

Evris Papanikolas

6’

Yunanistan

THE BLUE HOUSE

Claudia Clemente

10'

Portekiz

HORROR IN THE RED DISTRICT

Edgar Pera

9’

Portekiz

SILENCE OF TWO SOUNDS

Rita Figueiredo

14’

Portekiz

ARALIK

Hüseyin Mert Erverdi

10'

Türkiye

VAHA

Oğuzhan Kaya

6’

Türkiye

BUHAR

Abdurrahman Öner

12'

Türkiye

MÜPHEM

Süleyman Demirel

6’

Türkiye

KAYNAK ABD

Armağan Pekkaya

8’

Türkiye

BELGESEL  FİLMLER

Film

Yönetmen

Süre

Ülke

DWO DAY’S IN KOSOVA

Besim Ugzmajli

17’

Kosova

LAND OF TIME

Manuel Guerra

12'

Portekiz

COLD WATER

Pedro Neves

14'

Portekiz

ARCTIC SPLEEN

Piergiorgio Casotti

21'

İtalya

MACHINE MAN

Roser Corella

Alfonso Moral

15’

İspanya

MAYA

Rodi Yüzbaşı

20’

Türkiye

CANLANDIRMA  FİLMLER 

Film

Yönetmen

Süre

Ülke

ORANGE O DESPAIR

John Banana

4’

Fransa

A SHADOWS OF BLUE

Carlos Lascano

12’

Fransa

 IT’S A DOG’S LIFE

Julie Rembauville

8’

Fransa

L’MRAYET

Nadia Rais

12’

Tunus

OSTORA /THE DEGEND

Hani Kichi

7’

Suriye

FROSTED CHOCOLATE MOUSE

Donato Milkyeyes Sansone

2’

İtalya

WHERE’S BEAUTY?

Enrique Cerrejon

9'

İspanya

GRAND PRIX

Marc Riba

Anna Solanas

7'

İspanya

RADIO AFICHE

Sam 3

2’

İspanya

Kaynak : Altın Koza

Son Yorumlar

Yandex.Metrica