Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erol Günaydın İstanbul'a sevk edildi

21 Eylül 2012 10:52

 

Bodrum'da nefes darlığı şikayetiyle hastaneye kaldırılan tiyatro sanatçısı Erol Günaydın, İstanbul'a sevk edildi.
Günaydın, yoğun bakım ünitesinde bulunduğu özel hastaneden ambulansla Milas-Bodrum Havalimanı'na götürüldü.Burada bekleyen Sağlık Bakanlığı'na bağlı ambulans uçakla İstanbul'a sevk edilen 79 yaşındaki Günaydın'ın tedavisinin, özel bir hastanede süreceği bildirildi.
Günaydın'ın kaldığı özel hastanenin İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yusuf Babayiğit, gazetecilere yaptığı açıklamada, sanatçının nefes darlığı şikayetiyle hastaneye kaldırıldığını söyledi.
Günaydın'ın tedavisinin bundan sonra İstanbul'da süreceğini belirten Dr.Babayiğit, 'Sağlık Bakanlığı'ndan bir profesör beni aradı. Erol beyin durumundan hem Sağlık Bakanlığı'nın hem de Başbakanımızın bilgisi olduğunu söyledi' diye
konuştu.
Babayiğit, Günaydın'ın daha önceki sağlık problemlerinin devam ettiğini,sevenlerinin duasına ihtiyacı olduğunu kaydetti.
Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın ise babasının İstanbul'da daha rahat edebileceğini düşündükleri için sevk kararı aldıklarını söyledi.Bu arada AK Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nazif Özak, hastaneye gelerek doktorlardan ve Günaydın'ın yakınlarından bilgi aldı.Günaydın, 6 Eylül'den beri hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.Senden Başka

24 Eylül 2012 22:30

Acil şifalar diliyorum . Tez zaman yoğun bakımdan çıkar inşallah

Cevap Yaz
Yandex.Metrica