Energy Medya ve Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği Keloğlan Kara Prens’e Karşı, filmiyle beyazperdeye yansıyacak olan masal dünyasının en bize ait, en saf, en doğru, en dürüst ve en çok sevilen kahramanı Keloğlan’ı ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil canlandırıyor. Filmde Keloğlan’ın rakibi Kara Prens rolünü ise Özcan Deniz üstleniyor. Filmde Keloğlan ve Kara Prens’in aşık olduğu Can Kız rolünü Petek Dinçöz, Keloğlan’a aşık Bal Kız rolünü de Ahu Türkpençe canlandırıyor. Türkpençe, aşkı uğruna erkek kılığına girerek Keloğlan’la birlikte tüm maceralara atılıyor. Oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Keloğlan Kara Prens’e Karşı’da, Keloğlan’ın yakın dostu Cankuşoğlan’ı Bülent Polat, Kara Prens’in ablası Makarena’yı Nükhet Duru, Sultan’ı Ayşen Gruda, Padişah’ı Gazanfer Özcan ve Kara Prens’in muhafızı Kıl Bil’i Hakan Bilgin canlandırıyor. Filmde konuk sanatçı olarak Nasreddin Hoca rolünde Osman Yağmurdereli, Kül Kedisi rolünde Ekin Türkmen, Pamuk Prenses rolünde Sinemis Candemir, Biriciklerin Şefi rolünde Devrim Saltoğlu, Devriye rolünde Zeyno Gönenç ve Dev rolünde de Hasan Yalnızoğlu yer alıyor.

Keloğlan Kara Prens’e Karşı’nın yönetmeni, filmin aynı zamanda da senaryosunu kaleme alan Tayfun Güneyer. İzleyicileri zengin bir masal dünyasıyla buluşturacak olan filmin özel efektleri, Digiflame tarafından hazırlandı. Kostümleri ise geniş bir ekip tarafından özel olarak tasarlandı.

Kenda Film tarafından dağıtılacak olan Keloğlan Kara Prens’e Karşı, Türkiye’nin çeşitli illerinde yaklaşık 400 salonda gösterilecek.

Bugüne ait bazı detayların da zekice hikaye edildiği Keloğlan Kara Prens’e Karşı, tüm aile fertlerinin birlikte izleyeceği oldukça eğlenceli film olacak.

Keloğlan Kara Prens'e Karşı'nın Web Sitesi:
www.keloglanfilm.com

Son Yorumlar

Yandex.Metrica