Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sin City: A Dame to Kill For Kadrosuna Bruce Willis De Katıldı

25 Ocak 2013 09:00

Robert Rodriguez’in yönetmen koltuğunda oturduğu Sin City: A Dame to Kill For’un oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Sundance’te yapılan bir röportajda devam filminin yönetmen yardımcısı Bruce Willis’in aynı zamanda oyuncu kadrosunda olacağını açıklayan Rodriguez filmdeki 3D kullanımı ile ilgili açıklamalar da yaptı. 

Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin, Mickey Rourke, Christopher Melonni, Jessica Alba, Rosario Dawson, Jaime King, Dennis Haysbert ve Jamie Chung’ın rol aldığı Sin City: A Dame to Kill For 4 Ekim’de vizyona girecek. 

Yönetmen oyuncu kadrosuna dair şunları söyledi: "Juno Temple çekimlerdeydi. İnanılmaz bir oyuncu. Juno ve Ray Liotta’nın birlikte yer aldıkları sahneler var. İkisi de muhteşem. Jeremy Piven’ın sahnelerini dün gece çektik. Dün bütün gece boyunca çekimdeydik. Kitaptan da bazı karakterler var. Oyuncuların canlandırdığı karakterler insanları şaşırtacak. Bruce Willis de geri dönüyor. Filmde onu da göreceksiniz. Ava Lord için bazı düşüncelerimiz var ama henüz kadro tamamlanmadı. Ava birkaç hafta çekimlere katılamayacak."

Devam filminin 3D formatında çekilmesi konusunda da açıklamalar yaptı: "Filmi 3D formatında çektik. Sin City’i 3D olarak çekmemiştik. Bunu da sonradan 3D’ye dönüştürmek istemedik. Çekimlerdeki tek fark… kıyaslanamaz bile. Oldukça iki boyutlu bir dünya olduğu için biçimlendirilmiş bir durumda. 3D formatında bu tür bir biçimlendirme insanların akıllarını başlarından alacak."Yandex.Metrica