Emma Watson Tearling Krallığına Prenses Oluyor posteri

Harry Potter filminin yıldızlarından Emma Watson fantastik sinemaya dönüş yapıyor. Genç oyuncu 'Tearling Kraliçesi' ( Queen of Tearling) adlı 'Game of Thrones' benzeri fantastik bir öyküde, 19 yaşındaki idealist prenses Kelsea Glynn'i canlandırmak için tekrar Warner Bros ile anlaşma imzaladı. 

7 kitaplık bir fantastik roman serisi olan ve Erika Johanson tarafından yazılan Queen of Tearling'de hikaye korkunç bir çevre felaketinden üç asır sonra, kötü kraliçe Red'in Tearling Krallığını yönettiği dönemde geçiyor. Prenses Glynn ise kraliçeyi yenmek ve ölmüş annesinden kalan tacı geri almak için savaşmaktadır. Yayıncılar bu roman serisini çok sık olarak George RR Martin'in A Song of Ice and Fire adı ile bilinen fakat Game of Thrones adı ile Tv'ye adapte edilen romanı ile kıyaslayarak eleştiriyorlar. 

Harry Potter filmlerinin de yapımcısı olan Warner Bros'un, kitap serisinin bütün haklarını satın almış olduğu bildirildi. Watson bu filmde yine Harry Potter'da birlikte çalıştığı yapımcı David Heyman ile çalışacak. Watson aynı zamanda Darren Aronofsky'ın Nuh peygamberle ilgili epik filminde rol alacak. 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica