Diana'dan ilk fragman posteri

1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden Galler prensesi Leydi Diana'nın yaşamının son iki yılını konu alan Diana adlı filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Sonbaharda vizyona girecek filmde Leydi Diana'yı ünlü oyuncu Naomi Watts canlandırıyor. Watts'a Naveen Andrews ve Lee Asquith-Coe eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oliver Hirschbiegel üstleniyor.

Prens Charles ile Lady Diana 29 Temmuz 1981'de görkemli bir törenle evlendi. Kilisede yaklaşık 3.500 kişi töreni izlerken, ekranları başında 750 milyon kişi vardı. Evliliklerinin ilk yılında, Prens William (21 Haziran 1982), iki yıl sonra Prens Harry dünyaya geldi. 1980'lerin sonuna doğru ise Prens ve Prensesin arası soğumaya başladı ve çiftin ayrı hayatlar sürdüğü iyice ortaya çıktı. 1996'da boşanmalarının ardından çiftin özel hayatı magazin basınının ilgi odağı olmaya devam etti. Diana, 31 Ağustos 1997'de, sevgilisi Dodi el Fayed ile Paris'te geçirdikleri bir trafik kazası ardından henüz 36 yaşındayken öldü. Cenaze kortejinin geçişini bir milyon kişi caddelerde izledi. Oğulları William ve Harry, tabutun arkasından yürüyenlerin başını çekiyordu. 9 Nisan 2005'te Prens Charles, Camilla Parker Bowles ile evlendi.

Kaynak : mynet

Son Yorumlar

Yandex.Metrica