The Wolf of The Wall Street Filminin İlk Fragmanı Gösterimde posteri

 

 

 

 

 

 

Martin Scorsese'nin 'The Wolf of The Wall Street' filminin ilk fragmanı sonunda gösterime girdi. Başrolde olan DiCaprio'yu uzun zamandır hiç bu kadar eğlenirken görmemiştik.

Jordon Belford'un hatıralarından uyarlanan filmde DiCaprio 90'ların en güçlü borsa zenginlerinden birini canlandırıyor. Filmin ana konusunu; pervasızca savuracak pek çok para, düzinelerce araba ve kadınlar oluşturuyor. Bu; hayatını açgözlülükle yaşayan bir adamın hazin hikayesi.

Öte taraftan, bu paranın yasal yollardan kazanılmadığına dair dedikoduların yayılmasıyla FBI'ın bu kaynağı araştırmaya başlaması Belford'un sonunu hazırlar. Belford'un haksız ve yolsuz kazançları, sonunda hapsi boylamasına sebep olur.

İşte yayınlanan ilk fragman:

Ne yazık ki Belford'un hikayesi mutlu bir hikaye değil. Filmde açgözlülükten ve savurganlıktan alınması gereken pek çok ibret var. Fakat bu durum yayınlanan ilk fragmana çok da fazla yansıtılmamış.

Yönetmenliğini Scorsese'nin yaptığı filmde yardımcı oyuncular; Johan Hill, Matthew McConaughey ve Jean Dujardin. Film Amerika'da 15 Kasım'da, İngiltere'de ise 17 Kasım'da vizyona girecek.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica