Kurtuluş Günü 2 Filminin Gösterim Tarihi Açıklandı posteri

Gişelerde ciddi bir başarıya imza atmış olan Independence Day filminin ikincisi için geri sayım başladı. Filmin 3 Haziran 2015 tarihinde gösterime gireceği resmi olarak ilan edildi. 

Çekilecek olan film aslında yeni tasarlanmış iki filmlik bir 'Independence Day' serisinin giriş filmi olacak. Emmerich'in açıklamasına göre yeni çekilecek olan filmde olaylar, ilk filmde yaşanan felaketlerden tam 20 yıl sonra gerçekleşecek. Aradan geçen 20 yılın ardından tekrar saldıran uzaylılar dünyaya dehşet salacak.

Will Smith'in muhtemelen yeni filmde olmayacağı dedikoduları kulaktan kulağa gezerken Bill Pullman'ın yeni film için anlaşma imzaladığı resmi olarak bildirildi. Emmerich'in yaptığı açıklamaya göre; filmdeki karakterler. eski ve yeni karakterlerin karışımından oluşacak. 'Eski karakterlerin bir kısmı hala filmde olacak fakat aynı zamanda daha yeni ve daha genç karakterler de onlara eşlik edecek' şeklinde konuştu.

Filmin senaryo yazımı aşamasında da Dean Devlin'e destek olan Emmerich'in bu defa yönetmen koltuğunda olup olmayacağı henüz kesin değil. Ancak bu filmde yine ilk filmde olduğu gibi büyük çaplı yıkımlar ve maliyetli savaş sahneleri olacağı için bu işin altından kalkabilecek yine en kıdemli kişi Emmerich gibi gözüküyor.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica