Jurassic Park 4'ten Sızan Bilgiler posteri

 

 

 

 

 

 

 

JoBlo'daki birkaç kişi bir biçimde içeriye sızarak herkesin merakla beklediği Jurassic Park 4 filminin senaryosundan birkaç bilgi sızdırmayı başardılar. Bilgilerin yüzde yüz doğruluğu hala su götürse de yazıyı yazanlar gerçeğe en yakın bilgilerin bunlar olduğunu iddia ediyor. 

Yazının devamı film ile ilgili ipuçları içermektedir.

1- Hikaye günümüz zamanında geçiyor ve mekan yine Isla Nublar, fakat bu defa eğitilmiş dinazorları ve artırılmış güvenlik önlemleri ile çok daha güvenli bir Jurassic Park!

2- Bu defa parktaki dinazor türlerine su altı dinazorları da ekleniyor. Parkın bir de sualtı kısmı olacak.

3- Yine her zamanki gibi bir şekilde durum kontrolden çıkıyor ve kahramanlarımız yepyeni bir dinazor türü ile karşı karşıya kalıyorlar.

4- Filmdeki twist ise; bu kez insanların bu yaratıktan kurtulmak için başka bir dinazor türü olan Velociraptor'larla iş birliği yapmak zorunda kalacak olmaları...

Bu ipuçlarını okuduktan sonra pekçok kişi hayal kırıklığına uğradı. Bu kadar uzun süredir beklenen bir filmden daha yaratıcı bir senaryo umduklarını söylüyorlar. Fakat yine de bu bilgilerin doğruluğu teyid edilmiş değil ve henüz bütün resmi göremediğimiz unutulmamalıdır.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica