Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Scarlett Johansson 'Her' Filmi İçin Uygun Aday

23 Haziran 2013 02:20

 

 

 

 

 

Scarlett Johansson, Spike Jonze'nin yeni filmi 'Her' için Samantha Morton'u yerinden ettiği dedikoduları asılsız çıktı. Başrolde Joaquin Phoenix'in oynadığı ve bir işletim sistemine aşık olan bir adamın gizemli öyküsünü anlatan 'Her' filmini gösterim tarihi Warner Bros tarafından 20 Kasım olarak ayarlanmıştı. Bu açıklamadan çok kısa bir süre sonra Amy Adams ve Rooney Mara da filmin kadrosuna dahil edildi. Her şey yolunda giderken ani bir kararla Scarlett'in ismi de kadroya girdi ve yönetmenin açıklamasına göre; Morton'un yerine işletim sistemine etkileyici bir ses olarak Johanson'ı aldıklarını bildirdi.

Gönderdiği mailde Jonze, Samantha Morton ile çalışırken harika bir iş çıkardıklarından bahsetti. Fakat ikisi birlikte kurguya oturduklarında bu harika karakterin film için uygun olmadığına karar verdiler. Ortak verilen bu karar sonucu kimsenin kalbi kırılmadan kadroda bir oyuncu değişikliğine gidildi ve Morton'un yerine role daha çok yakışacağı düşünülen Scarlett Johansson filme girdi. 

 Yönetmen ayrıca Samantha'yı çok sevdiğini ve her zaman iyi birer dost olarak yan yana olacaklarını da eklemeyi unutmadı.Yandex.Metrica