Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

DiCaprio, Yönetmen Scorsese'ye Ödül Takdim Edecek

23 Haziran 2013 03:17

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Los Angeles Sanat Müzesi Bünyesinde gelişen Film-Sanat ödülleri 2 Kasım'da sahiplerine kavuşacak. 

Bu yıl onur ödülüne layık görülen The Wolf of The Wall Street filminin efsanevi yönetmeni Martin Scorsese, LACMA kurulu tarafından 'Onur Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü takdim etmek üzere seçilen sanatçı ise Leonardo DiCaprio oldu. DiCaprio, Scorsese ile uzun yıllardır pek çok filme imza atıyordu ve böyle önemli bir gecede büyük yönetmeni ödüllendirmek için seçilecek en doğru isimlerden biriydi. 

DiCaprio: 'Gangs of New York, The Aviator, The Departed gibi filmlerde ve elbetteki son filmimiz The Wolf of The Wall Street filminde Scorsese ile çalışma fırsatını yakaladığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Değerli dostumun, LACMA Galası'nda bizlere katılacağını öğrenmek beni çok heyecanlandırdı. Onun mükemmel sinematik dehasını ve gelecek nesillere ışık tutan kişiliğini ödüllendirmek benim için çok büyük bir onurdur' şeklinde konuştu.

Bu yıl yapılacak galada ayrıca sanatçı David Hockney de ödül alacaklar arasında.Alevrin

26 Haziran 2013 15:54

Bence insanın kıymetli bir ödülü sektörün saygın kişilerinden değil de en değer verdiği dostlarından alması en güzeli. Saygın kişilerden ödül almayı sadece çömezler ister. Scorsese bence artık çoktan bir şeylerden geçmiş durumda. O yüzden eminimin harika bir gece olacak onun için. :)

Cevap Yaz

Haqan

24 Haziran 2013 03:20

71 yaşındaki başarılı bir yönetmenin, ne kadar başarılı olsa da Leonardo Dicaprio nun elinden ödül alması bence yakışık değil... DiCaprio birilerine ödül verecek noktaya elbette ulaşmıştır ama böyle büyük yönetmenlere ödül vermek orantısız bir durum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica