Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Game of Thrones Korsan Kullanım Rekoru Kırdı

24 Haziran 2013 11:20

 

 

 

 

 

 

 

Sezonun en gözde yapımlarından biri olan Game of Thrones, illegal izlenim koşulları ile de bu başarısını kanıtlıyor. TorrentFreak'in istatistiklerine göre GoT serisinin üçüncü sezonu, en çok indirilen dizi olarak 2013 baharına damgasını vurdu.  5.2 milyonluk bir indirme rekoru ile listenin başında yer alan diziyi 2.9 milyonluk indirilme başarısı ile Big Bang Theory takip ediyor. 3. sırada 2.85 milyonluk indirilme sayısıyla How I Met Your Mother yer alırken devamında 2.7 milyon ile The Walking Dead ve 2.1 milyonla Hannibal yer alıyor.

Bu değerler bizlere henüz sadece en son durumu bildiriyor ve Game of Thrones'u 2012'nin en çok illegal olarak indirilen dizisi yapıyor. Dizinin yapım firması olan HBO Programming'in yöneticisi Michael Lombardo, Mart ayında yaptığı söyleşisinde bu değerlerin kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.

'Bunu söylememem gerektiğini biliyorum fakat bu bizim için bir iltifattır' şeklinde konuşan Lombardo, 'İzleyicinin talebi ortada. Ve bu durum kesinlikle bizim DVD satışlarımıza negatif bir etkide bulunmuyor. Korsan kullanım sadece dünya çapında olan bir başarının yan ürünüdür' diyerek konu ile ilgili fikirlerini dile getirdi.

Game of Thrones'un dördüncü sezonu 2014'te gösterime girecek.Yandex.Metrica