Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Jim Carry'nin Yüreği Kaldırmıyor

25 Haziran 2013 12:16

Twitter hesabını en aktif biçimde kullanan yıldızlardan biri olan Jim Carry, Sandy Hook'un yeni filmi Kick- Ass 2'den vazgeçtiğini açıkladı. Filmdeki aşırı şiddet içeren sahnelerin kendisi üzerinde ters bir psikolojik etki yarattığını ve bu tip şeyleri artık yüreğinin kaldırmadığını belirten sanatçı filmde yer almayacağını bildirdi.

Ünlü yıldız ayrıca Twitter hesabında bütün yapım ekibinden özür dileyerek bu durumda utanacağı veya sıkılacağı hiçbir şey olmadığını, sadece son zamanlarda yaşadığı olayların kendisinde büyük değişimler yarattığını belirtti.

Bunu öğrenen filmin yapımcısı Mark Miller, kendi kişisel blogunda durumla ilgili yorum yazarak Carrey'e tepki gösterdi. Millar'a göre ilk filmide de bu tip sahneler çoğunluktaydı. Ayrıca 'Filmin ilkini izlerken eğlenen izleyici mutlaka ikincisini de beğenecektir' diye konuştu. Yapımcının söylediğine göre filmde şu anda olan sahneler sekiz ay önce senaryoya dahil değildi fakat bu tip bir film yaparken daha fazla kişiye ihtiyaç duyarak senaryoda değişiklikler yapmak gayet doğal. Yapımcıya göre bu filmlerdeki vahşetin o çok beğenerek izlediğimiz Tarantino, Scorsese ve Eastwood gibi yönetmenlerin filmlerinden hiçbir farkı olmadığı gibi Kick-Ass gibi bir filmde de vahşet sahnelerine yer verilmesi çok doğal.

Siz ne dersini? Sizce Jim Carrey artık yaşlanıyor mu?Yandex.Metrica