Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Russell Crowe 'dan Kınama

26 Haziran 2013 12:11

Yeni filmi Man of Steel hakkında söyleşiler yapan Russell Crowe, ABC kanalında yaptığı ropörtajda Avustralya politikasına da değindi. Desteklediği başbakan ile dalga geçenleri 'nezaket yoksunu' diyerek ayıpladığını bildirdi.

Avustralya'da yapılacak olan önümüzdeki federal seçimlerde Başbakan Gulia Gillard, Russell Crowe'un desteklediği aday. Gulia Gillard'ın muhalefeti olan Liberal Parti üyeleri kendi destekçileri olan bir restoran sahibinin Gillard ile alay etmek için hazırladığı yemek menüsünde 'Giulia Gillard Kentucky Fried Quail - Small breasts, huge thighs, and a big red box' (Giulia Gillard Kentucky Kızarmış Bıldırcın: Küçük göğüsler, geniş kalçalar ve büyük kırmızı kutu ile servis edilir) seçeneğine yer vermiştir. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Crowe, restoran sahibi Joe Richards ve Liberal Parti üyelerini nezaket yoksunluğuyla suçlayarak kınadı. 

TV'de söylediklerini resmi Twitter hesabından da destekleyerek twitler gönderen sanatçıya, restoran sahibi Joe Richards'dan karşılık geldi. Söylediğine göre bu sadece küçük bir şakaydı ve kimseyi rahatsız edecek bir yanı yoktu. Zaten böyle bir menüyü müşterilerine de sunmuş değildi.

Buna karşılık Crowe 'Bu tip bir eleştiride bulunuyor olmamın sebebi, böyle bir şaka benim anneme, kız kardeşime ya da karıma yapılsaydı bu kişiyle çok ciddi bir konuşma yapmak zorunda kalırdım' şeklinde açıklama yaptı.

Siz ne dersiniz? Sizce Russell Crowe fazla mı alıngan davranıyor?Yandex.Metrica