Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Meryem Uzerli Geri mi Dönüyor?

26 Haziran 2013 12:45

 

 

 

 

 

 

 

Uzun süredir çalışma koşullarının ağırlığından şikayet eden Meryem Uzerli, 'Tükenmişlik Sendromu' sebebiyle çareyi Almanya'ya kaçmakta bulmuştu. Hürrem'in gidişi ile boynu bükük kalan Muhteşem Yüzyıl dizisi hala kendini toparlamaya çalışırken Uzerli ise Almanya'daki huzurlu hayatının tadını çıkarıyor.

Kanal D ise durumdan kendisine pay çıkarmaya kararlı gibi. Kaçak oyuncuyu Türkiye'ye geri getirip sevenlerine kavuşturmak için kolları sıvamış durumda olan Kanal D, Meryem Uzerli'nin oynaması için hususi bir dizi projesine başlamış durumda. Ermeni bir kız ile Azeri bir erkeğin aşk hikayesini konu alacak olan dizide Meryem Uzerli'nin karşısına konulacak isim ise Kıvanç Tatlıtuğ olarak düşünülüyor. 

Türkiye'de ve dünyada pek çok hayranı olan Meryem Uzerli ve Kıvanç Tatlıtuğ, Kanal D'nin gelecek sezon için düşündüğü projeye imzalarını atarlarsa dizinin şimdideden rekorlar kıracağı aşikar. Fakat Meryem Uzerli'nin rolü kabul etmemesi için hala çok güçlü nedenleri var. Dizi sürelerinden ve çalışma koşullarının ağırlığından şikayet eden sanatçıyı Muhteşem Yüzyıl'a geri döndürmek için yapılan para teklifleri yetersiz kalmıştı. Kanal D'nin Uzerli'yi ikna etmesi için başka teklifler sunması gerekebilir.

İnternette hızla yayılan haber Meryem Uzerli hayranlarını çok sevindirse de ileride neler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Siz ne dersiniz? Sizce Meryem Uzerli inadı bırakıp Türk dizi sektörüne geri dönecek mi?serblood2012

28 Haziran 2013 09:37

bence hiç gelmesin.. yabancı yerden gelip burdaki okadar emek vermiş arkadaşlarımızın hakkını yemesinler..bizim ne oyuncularımız var..

Cevap Yaz

portiangel

26 Haziran 2013 16:25

Yeri doldurulamayan bir oyunculuğu var. Mümkün olsa da Muhteşem Yüzyıl adlı dizimize geri dönse...

Cevap Yaz

Alevrin

26 Haziran 2013 12:56

Giden gelmesin hayır gelmez derler... :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica