Veronica Mars'tan İlk Görüntüler posteri

Uzun süredir filme çekilip çekilmeyeceği konusunda dedikodulara meydan verene Veronica Mars projesi sonunda hazır ve çekimlerine başlanmış durumda. Set ortamından ilk resimleri filmin hayranları ile paylaşmaya başladılar bile. 

Bu ilk resimde aslında çok da fazla bir şey göremiyoruz. Elimize ulaşan karede oyuncu Kristen Bell öylece durmuş yönetmen Rob Thomas ile sohbet ediyor gibi bir görüntü var. Ama yine de bu resim, projenin hazırlanıp çekim sürecine konulduğuna dair hayranlara bir kanıt sağlıyor. 

Set Photo

 

 

 

 

 

 

 

Yeni filmde eski kadroyu bozmamaya gayret eden yapımcı, bu filmdeki olayları bir önceki filmdeki olayların üzerinden geçen uzun bir dokuz yılın ardından başlatıyor. Yeni hikayede Veronica, üniversitenin hukuk bölümünden mezun olmuş ve evine geri dönmüştür. Geri dönmesinin başlıca sebebi ise; eski erkek arkadaşı Logan'ın yeni yeni sevgilisinin cinayete kurban gidişini araştırma konusunda ona yardım etmek istemesidir.

Online fan klüplerinin Hollywood üzerinde büyük etkiler yaratabileceğinin kanıtı olan Veronica Mars filminin 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.

Yeni Veronica Mars filmi için siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica