Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Emmerich Korkularından Çekinmiyor

29 Haziran 2013 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Total Film Magazine, Channing Tatum'un karakterinin, Beyaz Saray saldırı altındayken federal bir ajandan nasıl başkanın koruması haline geldiğini ve ardından yaşananları konu alan 'Beyaz Saray Düştü' filmi hakkında bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşide yönetmen Roland Emmerich yalnızca yeni filminden değil, aynı zamanda kendisine ve yönetmenlik macerasına dair fazla bilinmeyenleri de ortaya dökmekten çekinmedi.

Emmerich, 'The Patriot' filmini çekerken Heath Ledger'ı yardımcı oyuncu olarak düşünürken, başrol Mel Gibson ile yaşadıklarını şöyle aktarıyor:

"En başta, aktörlerle konuşmak için fazla utangaçtım. Mel Gibson gibi bir oyuncuyu da yönetme konusunda oldukça gergindim. Onun, oğlunu oynayacak aktör konusunda başka bir fikri vardı. En sonunda, onu arayıp Heath Ledger ile anlaşacağımı söylemek zorunda kaldım. 'Pekala, yönetmen sensin,' dedi. ben de 'Evet, benim,' dedim. Telefonu kapattı."

Ünlü yönetmen gerçek hayatta kendisini neyin korkuttuğunu da şöyle açıklıyor:

"Uçağa bindiğimde ilk düşündüğüm şey uçağın düşeceği oluyor. En küçük bir seste hemen 'Pardon, bunu duydunuz mu?' diye etrafımdakilere soruyorum. Vancouver'a gitmekten hava şartlarının çok iyi olamaması sebebiyle pek hoşlanmıyorum."Alevrin

29 Haziran 2013 14:26

Aslaaa... Harika bir yönetmen... Bu zaaflı hali miymiş? :)) Bir de zaafı olmasa ne olurdu acaba? :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica