Lars Von Trier Nymphomaniac'ı Anlattı posteri

Çok tartışılan ancak beğeni toplayan filmleri Antichrist ve Melancolia'dan sonra, Danimarkalı yönetmen Lars Von Trier; Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman, Willem Dafoe, Connie Nielsen ve daha birçok başka ünlü ismin oynadığı yeni seksüel drama filmi Nymphomaniac üzerinde çalışmalara çoktan başladı.

Trier, film için "The Complete Angler" isimli kısa bir giriş videosunu aperatif olarak şu açıklama ile birlikte bizlerle paylaştı:

"Joe ve onun deneyimli arkadaşı B, bir tren yolculuğunda, yol boyunca kaç adamı ayartabilecekleri konusunda iddiaya girerler. Ödül, bir torba dolusu çikolatalı şekerlemedir. Joe, bu ödülü kazanmak adına usta bir balıkçı gibi avını, oltasındaki yemi kapması için cezbetmek zorunda olduğunu kısa sürede fark eder."

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=CMnJDyv2a1Y

Lars Von Trier'in yeni filmi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...

Son Yorumlar (1)

Alevrin avatar Alevrin 29 Haziran 2013 14:44:53

Her filmine taptığımı söyleyemeyeceğim ama iyi bir yönetmen olduğu kesin. Yeni film bana çok cazip gelmiyor olsa da, bu adam bir film yapıyorsa bir bildiği vardır diyerek vizyona girişini bekleyeceğim :)

Yandex.Metrica