Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hugh Jackman'ın Hayalleri

13 Temmuz 2013 13:01

Hugh Jackman verdiği bir ropörtajda filmlerdeki süper kahramanların bir araya gelerek ekip halinde çalıştıkları fikrinden bahsetti. Başarılı oyuncu Wolverine, Spider Man ve Avangers karakterlerin bir araya getirerek yapılacak bir filmin hem büyük bir başarı sağlayacağını hem de serinin hayranlarını çok sevindireceğinden bahsetti.

Üç stüdyonun ayrı ayrı çalışarak birbirleri ile rekabet etmeleri yerine birlik olurlarsa çok daha büyük başara kazanacaklarına inanan Hugh Jackman bu fikrini ilgili kişilerle de paylaşmaya başladı. Pek çok kahramanın bir araya geleceği bir filmde oynamaya gayet hevesli olan oyuncu bu fikrini Marvel ile paylaşarak onları ikna etmeye çalıştığını bildirdi. Üç ayrı stüdyoya bölünmüş olan Marvel'ın bu fikri kabul etmeleri onlarında işini oldukça kolaylaştıracağından bahsetti.

Siz böyle bir filmi izlemek ister miydiniz? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...

 sakarminis

27 Nisan 2014 08:17

H.J.'ın bu hayali biz Marvel ve DC hayranlarının çoğunun ortak hayali olsa gerek. Tek kelimeyle MUHTEŞEM olurdu bu hayalin gerçekleşmesi. En mega blog-baster 9olur hiç şüphesiz. Her alanda da rekorları darma dağın eder. Layıkı ile yapılmış bir film olursa elbette. Keşke yapılsa keşke. Firmalar bireysellikten vaz geçip oratk kazancı düşünebilse keşke. BİZLERDE BAYRAM EDERİZ BAYRAM. :-)

Cevap Yaz

Alevrin

13 Temmuz 2013 14:12

Imagine all the heros... living for today :))))

Cevap Yaz
Yandex.Metrica