Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

'Sen gitmeden Önce' Bu Cuma Vizyona Giriyor

18 Temmuz 2013 17:39

The Sopranos'un yaratıcısı David Chase'in ilk yönetmenlik denemesi olan "SEN GİTMEDEN ÖNCE - NOT FADE AWAY" Rolling Stones ve The Beatles gibi efsanelerin parladığı 1960'ların müzik dünyasında tutunmaya çalışan şanssız bir grubun gözünden perdeye taşıyor.

En başta amaçları sadece kızları etkilemek olan üç genç erkek bir rock grubu kurarak kısa süre içinde kendilerini tamamen müziğin ruhuna kaptırırlar. İnişler ve çıkışlarla dolu bu zorlu yolda aşk, arkadaşlık ve baba-oğul ilişkilerinde pek çok tecrübe yaşayacaklardır. 

Filmin başrollerini genç yetenek John Magaro, Dark Shadows'la hatırlanan yükselişteki güzel yıldız Bella Heathcote ve geçtiğimiz ay hayatını kaybeden usta aktör James Gandolfini paylaşıyor. David Chase'in detaycılığı ve ortaya dönemin ruhunu çıkarmak için prodüksiyon detaylarından taviz vermeyen anlayışı ile 20 milyon dolardan fazla bir bütçeyle kotarılan filmin en büyük ayrıcalıklarından birisi ise soundtrack'i. "SEN GİTMEDEN ÖNCE" The Beatles, Rolling Stones, James Brown, Bob Dylan gibi isimlerle sinema tarihinin en pahalı soundtracklerinden birine sahip.

Filmin Sinematürk'teki eleştirisini okumak için tıklayın...

Sen Gitmeden Önce: Film Eleştirisi

 Filmi izlemeyi düşünüyor musunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...Yandex.Metrica