Ashton Kutcher 'Jobs' Hakkında Konuştu posteri

Ashton Kutcher, Jobs için ''O benim kişisel kahramanım'' diye konuştu. Jobs ile olan benzerliği ile de  dikkat çeken oyuncu aynı zamanda yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla de adeta Jobs'ın izinden gidiyor. Kutcher, Foursquare yahoo'nun haber uygulamasına yatırım yapmıştı. Son olarak da yalnızca komşuların kullanabileceği bir internet sitesine yatırım yaptı. Oyuncu Skype'ı daha ilk yıllarında desteklemiş ve daha bir çok internet sitenin kurulması için destek vermişti.

Canlandırdığı karakterin büyük ilgi çekeceğininin farkında olan Kutcher eleştirilere de hazır tutuyor kendini.  Oyuncu konuyla ilgili ''Herkesin meşru birer eleştirmen olabilmesi oldukça korkutucu çünkü o halkın önünde olan biriydi. Onu büyük ihtimalle benden daha iyi tanıyan pek çok insan var, elini sıkmış,  ona sarılmış... Bu çok korkutucu bir düşünce. Özellikle de gerçekten hayranı olduğunuz birini canlandırıyorsanız." diyor.

Filmde Kutcher'a, Dermot Mulroney ve James Woods eşlik ediyor. Prömiyeri 2013 Sundance Film Festivali'nde gerçekleştirilen filmin yönetmen koltuğunda ise Joshua Michael Stern oturuyor.

Sizce Kutcher olmasaydı, Jobs'ı en iyi kim canlandırırdı? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...

Son Yorumlar

Yandex.Metrica