Şirinler Büyük Bir Kutlamayla Vizyona Girmeye Hazırlanıyor posteri

Şirinler 2 / The SmurfsTM 2'nin 1 Ağustos'ta vizyona girecek olması nedeniyle stüdyo tüm dünyada 28 Temmuz, Pazar günü 162 tane mavi halı gala organizasyonu düzenledi. Türkiye'deki Mavi Halı Galası Ortaköy Feriye Sineması'nda aileler ve çocukların katıldığı ve öncesinde doyasıya eğlendikleri bir şenlik ortamında gerçekleşti. Gösterime Planet Çocuk TV ile filmin promosyon ortakları Haribo, Pınar Su, Aral Game ve Mc Donalds'ın özel davetlileri katıldılar.

Kuzey Amerika'da 50 şehirde, diğer 60 ülkede farklı şehirlerde gerçekleşen bu özel organizasyonlarda, 15 metresi Türkiye'de olmak üzere toplamda 3.365 metre uzunluğunda mavi halı serdi. Dünya çapındaki bu galaların bazılarına filmin oyuncuları da konuk oldular.  

Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation, Hemisphere Media Capital işbirliğiyle bir Kerner Entertainment Company yapımı olan yönetmenliğini Raja Gosnell'in üstlendiği Şirinler 2 / The Smurfs 2'yi sunar.  Filmin başrollerinde Neil Patrick Harris, Brendan Gleeson, Jayma Mays ile Şirine rolünde Katy Perry ve Gargamel rolünde Hank Azaria yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Raja Gosnell otururken eser Peyo'nun yarattığı karakterlerden ve eserlerden esinlenilerek yaratılmıştır. 

 Şirinler 2 filmini izlemek istiyormusunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...

 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica