'Vampir Kızkardeşler'  20 Eylül’de Sinamarlarda posteri

Bindburg kasabasında güzel bir yaz günü yeni misafirler vardır. Bir minibüs kapısı açılır ve içinden 4 kişilik bir aile çıkar. Anne, baba ve 12 yaşındaki iki kızkardeşten oluşan bu ailenin büyük bir sırrı vardır.  Anne dışında diğer üçünün görünümü solgun, giyimleri ise gariptir.  Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni yaşamlarına Bindburg kasabasında devam etmeyi planlamaktadır. Büyük sır ise; Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin vampir olmasıdır. 12 yıl boyunca Transilvanya'da yaşadıktan sonra Bayan Tepes'in ısrarı nedeniyle Almanya'ya taşınmaya karar vermişlerdir.

Kızların artık günlük yaşama ayak uydurmaları gerekmektedir. Her genç kız gibi okula gideceklerdir. Gündüz yaşamlarına devam edebilmek için de devamlı güneş gözlüğü takmaları ve güneşten korunacak şekilde giyinmeleri gerekmektedir. Hepsinden daha kötüsü ise sırlarını kimseye açıklamadan, normal davranarak arkadaş bulmaya çalışmaktır. Sırları ortaya çıkarsa, sakin hayatları her an bir kabusa dönüşebilir.

Türkiye haklarının D Yapım'da olduğu başrollerde Marta Martin, Laura Antonia Roge ve Christiane Paul'un oynadığı, yönetmenliğini Wolfgang Groos'un yaptığı "Vampir Kızkardeşler" filmi 20 Eylül'de vizyona girecek.

Sizce 'Vampir Kızkardeşler' filmi gişede ne kadar başarı sağlayacaktır? Fikirlerinizi bizimle paylaşın...

Son Yorumlar

Yandex.Metrica