Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Sineması Üzerine Bir Akşam

5 Ağustos 2013 17:33

Fil'm Hafızası, İstanbul'daki sinefilleri ve sanatseverleri özel gecelerle buluşturmayı sürdürüyor. "Horror Night" ile başlayan, "Shorts of Humor" ile devam eden Tematik Cuma serisi Ortaköy'ün renkli ve enerjik mekanı Bloom'da gerçekleşecek.

Her ay farklı bir tema üzerine konuk edilen yönetmenle hazırlanan kısa film seçkisi ve yönetmenin sevdiği müziklerle renklenen etkinliğin bu seferki teması: Aşk. Daha önce Hamam (2009) adlı kısa filmin yönetmenliğini ve Ses (2010) filminin yapımcılığını üstlenen Tunç Şahin, son kısa filmi Sadece Tek Bir Gün ile ve gösterim sonrası DJ kabininde müzikleriyle geceninin özel konuğu olacak.

Tunç Şahin ile tanışma ve sohbet etme imkanı bulacağınız, Bloom'da yaratılan küçük sürprizlerin tadını çıkaracağınız, gecenin sonunda müthiş bir parti ile dansa doyacağınız etkinliğin mekan sponsorluğunu Bloom üstlenirken, dünyanın önde gelen özel medya eğitim kurumlarından SAE Enstitüsü ise proje desteği sağlıyor.

Bir Fil'm Hafızası organizasyonu olan Love Is Short biletlerini, Biletix web sitesinden, satış noktalarından ve etkinlik akşamı Bloom girişinden temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

Bilet Satın Al

Etkinlikle ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşın? Yandex.Metrica