"Film@9" Premier Gecesi Yaklaşıyor posteri

Iraklı yönetmen Sahim Omar Kalifa'nın son filmi "Baghdad Messi"nin Türkiye premieri Fil'm@9'da. Bağdat'ın küçük köylerinden birinde, Messi hayranı Hamoudi ve köydeki arkadaşları için futbol izlemenin vazgeçilmezliğine savaş bile engel olamaz... 

Medya sponsorluğunu Açık Radyo ve Kültür Mafyası'nın; proje destekçiliğini ise SAE Institute'ün üstlendiği Fil'm@9 Premier'de farklı coğrafyalardan seçkin kısa filmleri izlemekle kalmayacağız, filmlerin yönetmenleriyle ve oyuncularıyla da tanışacağız.  Kısa film sektörünün önde gelen isimleri için artık bir bulaşma noktası haline gelen etkinlikte, programdaki yerli filmler "Bir Kurabiye Masalı" ve "Yüksük" filmlerinin yönetmenleri ekipleriyle birlikte aramızda olacak. 

Gösterimlerin ardından gerçekleştirilecek soru-cevap bölümleriyle, izleyicileri filmlerin sinemasal yolculuğuna katılmaya davet eden Fil'm Hafızası, sinemanın en sevdiği mevsim sonbaharı karşılamak için 4 Eylül Çarşamba akşamı tüm sinefilleri Fil'm@9 Premier'e bekliyor.

İzlemeye, söyleşmeye, keşfetmeye...

Biletler 14 Ağustos itibariyle Biletix web sitesi ve satış noktalarından, etkinlik akşamı Bloom girişinden temin edilebilir. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

Biletler için tıklayın...

Siz katılmak istiyor musunuz?

Son Yorumlar

Yandex.Metrica