Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

John Williams Gala'sı İstanbul'da

5 Eylül 2013 11:40

Benzersiz teknolojisi, üstün akustiğe sahip salonları ile dünyaca ünlü sanatçı ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Zorlu Center Peformans Sanatları Merkezi, ilk sezon biletlerini satışa çıkardı.

Klasik müziği sıkıcı bulanların bile çok seveceği ezber bozan Spectacular Classics performansı da Türkiye'de bir ilk olacak ve kaçırılmaması gereken etkinliklerden biri. Şahane bir orkestra ile Handel'den Verdi'ye Tchaikovsky'den Puccini'ye dünyanın en popüler klasik müzik eserleri, solo üstatları, benzersiz ışık ve lazer gösterisi ve göz kamaştırıcı kapalı mekân havai fişek finali ile harikulade bir gece yaşatacak.

Aynı orkestra ve koro eşliğinde ertesi gece John Williams Gala'da Jaws, E.T., Star Wars, Superman, Harry Potter, Schindler'in Listesi gibi efsanevi film müzikleri yine muhteşem bir ışık ve lazer şovu ve pek çok sürpriz eşliğinde sergilenecek.

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Ray Cullom: "Bir dünya kültür başkenti olan İstanbul'a ve tüm Türkiye'ye, dünyanın gelmiş geçmiş en güzel sanat merkezlerinden biri olan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nin ilk sezon programını sunmaktan büyük mutluluk ve heyacan duyuyoruz." dedi. 

John Williams'ın en çok hangi eserlerini canlı orkestra ile dinlemek istersiniz?

 Yandex.Metrica