Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Eski Hikaye Ekranlara Merhaba Diyor

26 Eylül 2013 10:26

Kuzey Güney dizisinin hemen ardından yeni dizisinin çekimlerine başlayan Buğra Gülsoy'un TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizisi Eski Hikaye için yayın günü belli oldu. İk bölümüyle 2 Ekim, Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Eski Hikaye dizisinde Buğra Gülsoy başrolü Funda Eryiğit ile paylaşıyor.

Trajik bir durum sonucu babasını bir cinayete kurban veren Mete intikam yemini etmiştir. Bu intikam uğruna giriştiği olayların Mete'nin üzerinde yarattığı değişiklikleri konu alacak olan dizi, bir yandan da Türkiye'deki adalet sistemini irdeleyen bir yapıya sahip. 

Yönetmenliğini Bahadır İnce'nin yaptığı Eski Hikaye dizisinin senaryosu Levent Cantek tarafından yazıldı. gururalp

27 Eylül 2013 14:06

kuzey güney dizisinde buğra gülsoyun oynadığı güney karakteri eski hikayede devam ediyor sanki kuzey güneyden güney çıkıp eski hikayeye gelmiş gibi konuşması tipi yine aynı kuzey güneydeki gibi yine intikam yine hırs buğra gülsoyun buna dikkat etmesi lazım funda eryiğit o kadar dizide oynamasına rağmen yapmacık konuşma tarzı ile dizinin çizgifilm romanı tarzı fragmanında kötü seslendirmiş karakterini çok yapmacık olmuş murat daltaban fotoğrafa bakılırsa kötü adam rölünde özledik kendisini herşeye rağmen eski hikaye ekibine başarılar dilerim bu yeni sezonda çok iddialı dizi var bu sorunlar düzelirse dizi daha sağlam yere basar bu diziler arasında sıyrılır yoksa eski hikayede bir çok dizi gibi dizi çöplüğüne gider.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica