Örümcek Adam Saddam'a Karşı posteri

Giderek serinlemeye başlayan havaların en keyifli etkinliği, uluslararası festivallerde dikkatleri üzerinde toplayan kısa filmlerden oluşan seçkisiyle yeniden karşınızda! İstanbul'un hoş mekanlarını samimi bir sinefil ortamına çeviren  Fil'm@9, haftaiçinin koşturmacasını biraz olsun unutmak için kaçırılmaması gereken bir seçenek. 

Her gösterimde olduğu gibi misafirlerine DJ performansıyla keyifli dakikalar yaşatan etkinlik, bu kez Irak, Polonya, Almanya ve İngiltere'den kısalarla sinemaseverleri ağırlıyor.

Staten Cousins-Roe'nin yönettiği İngiliz kara mizah örneği  This Way Out (2013) etkinliğin önemli kısalarından biri olarak yerini alıyor.

Bloom'un ev sahipliğindeki  Fil'm@9'un medya sponsorluğunu  Açık Radyo ve Kültür Mafyası üstlenirken, özel medya eğitiminde dünya çapında önemli bir yeri olan SAE Enstitüsü etkinliğe proje desteği veriyor. 

Etkinlik biletlerini 27 Eylül itibariyle  Biletix web sitesinden, satış noktalarından ve etkinlik akşamı mekan girişinden temin edebilirsiniz. 

Etkinlik 11 Ekim, Cuma gecesi Ortaköy Bloom'da yapılacak ve saat 20:00'da başlayacaktır.

Son Yorumlar (1)

gururalp avatar gururalp 27 Eylül 2013 14:11:56

6

çok yakın zamanda neredesin süpermen adlı bir film vardı şimdide örümcek adam saddama karşı filmi bakalım nereye kadar gidecek bu film furyası

Yandex.Metrica