Benim Dünyam filmini ünlüler yorumladı posteri

Uğur Yücel, Beren Saat, Ayça Bingöl, Turgay Kantürk, Hazar Ergüçlü, Melis Mutluç, Erdal Küçük Kömürcü ve Yasemin Conka’nın rol aldığı film, görme ve işitme engelli Ela ile kendini Ela’yı iyileştirebilmeye adayan Mahir Hoca’nın çarpıcı hikayesini konu alıyor.

Bugün vizyona giren film için sanatçı yorumları ise şöyle:

Kenan Doğulu:
Şahane bir film olmuş. Kalbimizin en içine dokundu. Beren şahane bir oyunculuk sergilemiş. Kendi doruklarına ulaştığı bir nokta… Çok konsantre oldu, çok çalıştı, çok emek sarf etti, çok hissetti, yaşadı. Gurur duydum izlerken.

Halit Ergenç:
Beren, Uğur abi hepsi çok başarılı. Her insan kendi hayatına, kendine dair pek çok bulabilir. Çok başarılı bir film.

Yılmaz Erdoğan
Çok beğendim çok dokunaklı bir hikaye. İnsanın yetersizlikleri ya da fazlalıklarıyla ilgili bütün saçma düşüncelere karşı dirençli bir iş.

Mete Horozoğlu:
Filmden herkes tokat yemiş gibi çıkıyor. Çok etkileyici, çok başarılı anlatılmış bir hikaye… Bizler için hikayeyi gerçek gibi anlatabilmek ve seyirciyi o hikayenin içine çekebilmek çok önemli, bunu başarmış bir film. Oyunculuklar muazzam, tek tek bireysel başarıları yanı sıra çok başarılı bir proje diyebilirim.

Ozan Güven:
Filme gelip etkilenmemenin mümkün olmadığını düşünüyorum. Hikaye olara insana dokunan bir hikayesi var. Oyunculuklarda bir o kadar gerçek ve etkileyi olduğu için ortaya çok güzel bir iş çıkyor. Filmin ruh hali en başında bir yere götürüyor ve film bitebe jkadar o duygudan çıkamıyorsunuz.

Ezgi Eyüboğlu
Çok duygulandım, film boyunca ağladım diyebilirim. Film, oyunculuklar, her şey çok güzeldi. Çok etkilenerek çıktım. Final sahnesinde de çok duygulandım.
Emre Karayel: Çok keyifli bir film izledik. Hatta ağladım. Herkesin ellerine sağlık

Zafer Algöz
Son derece etkilendim. En başta sinema yönetmen sanatı olduğu için Uğur Yücel'i tebrik ediyorum. Tüm arkadaşlar çok iyi oynamışlar. Müziklerini yapan Tamer Çıray uzun süreden beri bildiğim bir isim. Bir filmin insanlar tarafından soluksuz olarak 1,5 saati aşkın süre izlenebilmesi ve insanı etkilemesi o filmin başarılı olduğunu gösterir. Her konu en ince detaylarına kadar düşünülmüş, emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

Kaynak : mynet

Son Yorumlar

Yandex.Metrica