Angelina Jolie cadı oldu posteri

Jolie'ye, Uyuyan Güzel/Prenses Aurora rolünde genç oyuncu Elle Fanning'in eşlik edeceği filmde, Maleficent karakterinin nasıl kötü bir büyücü haline geldiği işlenecek.

Angelina'nın 4 yaşındaki ikizlerinden Vivienne ise (ortada) Prenses Aurora'nın küçüklüğünü canlandıracak. Disney, 3 boyutlu filmin 14 Mart 2014'te Amerika'da gösterime gireceğini duyurmuştu.

Filmin konusu ise şöyle: Kral ve kraliçenin bir kız bebekleri olmuştur. Prenses için verilen baloya Maleficent dışındaki tüm periler davet edilmiştir. Davet edilmediği için kızan Maleficent baloyu basmış ve doğumgünü hediyesi olarak prensese, 16 yaşına geldiğinde eline batan iğne ile ölüm büyüsü hediye etmiştir. Maleficent'ın lanetinden önce 3 periden 2'si hediyesini vermiş geriye bir tanesinin hediyesi kalmıştır. Peri hediye olarak büyüyü prensesin ölmesi yerine 100 yıllık bir uykuya yatmasıyla değiştirir. Prenses 16 yaşına geldiğinde eline bir iğ batar ve bütün saray halkı 100 yıllık bir uykuya yatar. Laneti sadece prensin öpücüğü bozacaktır.

Kaynak : mynet

Son Yorumlar

Yandex.Metrica