Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kadın İşi Banka Soygunu 17 Ocak’ta vizyonda

14 Ocak 2014 13:23

Başrollerinde Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu’nun yer aldığı Kadın İşi Banka Soygunu bu Cuma vizyona giriyor.

Banka soyma fikrini; tutkuyu, direnci, gücü, kararlı hareketleri temsil eden tango eşliğinde, özel kostümlerle ve kusursuz bir planla hayata geçiren Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu, dünyanın en seksi banka soygunuyla izleyenleri büyülemeyi hedefliyor.

Meltem Cumbul’un “Bu bankayı tango eşliğinde soyalım” diye önerdiği soygun sahnelerinde sergiledikleri tango performanslarıyla ve özel olarak tasarlanan kostümlerle izleyicinin karşısına çıkan Cumbul, Ulusoy, Dermancıoğlu, Ahmet, soygun sahnelerinde hafızalardan silinmeyecek bir kadın işine imza atıyor.

TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini A. Taner Elhan’ın yaptığı “Kadın İşi Banka Soygunu”nda başrolleri; Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Esra Dermancığlu ve Filiz Ahmet paylaşıyor. Usta oyuncular Meral Çetinkaya ve Ayten Uncuoğlu ile Ferit Aktuğ, Erdal Cindoruk, Ayşen İnci, Gökçe Eyüboğlu, Sadi Celil Cengiz’in de rol aldığı filmde Ali Erkin Saltukoğlu ise, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkıyor.Yandex.Metrica