Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Pacino \"Ocean s 13\" Kadrosunda

17 Ağustos 2006 00:00
“Scent of a Woman/Kadın Kokusu” fimindeki başrolüyle Oscar kazanan, sekiz kez de bu ödüle aday gösterilen Pacino, aynı zamanda “Does the Tiger Wear a Necktie?” ve “The Education of Pavlo Hummel”daki performanslarıyla iki Tony Ödülü sahibi. Aktörün akıllara kazınan performansları arasında “Godfather/Baba” üçlemesindeki Michael Corleone rolünün yanı sıra, “Dog Day Afternoon”, “Donnie Brasco”, “Glengarry Glen Ross”, “Scarface/Yaralı Yüz” ve “Serpico”da yarattığı portreler de bulunuyor. Pacino, 2005 yılında, Amerikan Sinema Enstitüsü tarafından Yaşam Boyu Başarı Ödülü’yle onurlandırıldı.

Aralarında George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould’ın bulunacağı ilk iki “Ocean’s” filminin oyuncu kadrosu bu üçüncü filmde de yer alıyor. Ellen Barkin ise bu üçüncü filmde “Ocean’s” kadrosuna ilk kez dahil oluyor.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures tarafından finanse edilen filmin dağıtımını Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur ve Yunanistan’da Village Roadshow, diğer tüm ülkelerde ise Warner Bros. gerçekleştirecek.

Ana çekimlerine Temmuz ayında Las Vegas ve Los Angeles’ta başlanan filmin senaryosu Brian Koppelman ve David Levien tarafından yazıldı. Jerry Weintraub Productions–Section Eight ortak yapımı filmin yapımcılığını ise yine Weintraub gerçekleştiriyor.enigmacuture

18 Mart 2009 15:02

Pacino"nun katılımı çok iyi olmuş

Cevap Yaz
Yandex.Metrica