Türkan olmasaydı bu film olmazdı posteri Uğur Yücel ve Türkan Şoray\'ın oynadığı \'Hayatımın Kadınısın\' adlı film 24 Kasım\'da vizyonda. Senaryoyu da yazan Yücel: Tek adayım Türkan\'dı. O oynamasaydı, bu film de olmazdı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Uğur Yücel\'ın üstlendiği \'Hayatımın Kadınısın\' isimli filmin çekimleri tamamlandı. 24 Kasım\'da vizyona girecek olan ve yapımcılığını TMC\'nin üstlendiği yapım Ahırkapı Giritli Restaurant\'taki basın toplantısıyla tanıtıldı. Türkan Şoray\'la başrolü paylaşan Yücel, \'Her şey çabuk gelişti. Haziranda senaryosu yazıldı. Şimdi de sona geldik. Ama, Türkan olmasaydı, bu film çekilemezdi. Asuman\'ı onu düşünerek yazdım. Keşke babam bu filmi görseydi. Çünkü, Türkan\'ı çok beğenirdi\' dedi. Şoray da \'Her gün sete büyük bir heyecanla gittim. Uğur, çok disiplinli bir yönetmen\' diye konuştu. Filmde; Yıldırım Memişoğlu, Ezgi Mola, Kadir Kandemir, Settar Tanrıöğen, Selim Erdoğan, Kadim Yaşar ve Şinasi Yurtsever de yer alıyor.

Asuman karakterini oynayan Türkan Şoray, eski bir şarkıcıyı canlandırıyor. Kocasının kumar ve içki sorunundan bıkan Asuman\'ın üst katına Uğur Yücel\'ın oynadığı Tophaneli Tayfur taşınıyor. Tayfur sayesinde hayatı değişen Asuman, Tophaneli\'ya aşık oluyor. Ali Desidero karakteri ile tanınan Yıldırım Memişoğlu da filmde oynuyor. Kaynak : Akşam

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 18 Mart 2009 14:58:03

4

iyi bir ikili oldular. sultanın da payı büyük

Yandex.Metrica