Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

EMRET KOMUTANIM: ŞAH MAT ın Çekimleri Bugün Başlıyor!

28 Ağustos 2006 00:00
“Emret Komutanım: Şah Mat”ın yönetmenliğini Mustafa Altıoklar ile Taner Akvardar, baş rollerini ise Türk sinemasının en popüler oyuncularından Mehmet Ali Erbil ile Türk sinemasının yükselen yeni yıldızlarından Sarp Levendoğlu üstleniyorlar. “Emret Komutanım” dizisinde Üsteğmen Levent rolünü üstlenen Levendoğlu, ”Çınaraltı” ve ”Lise Defteri” adlı dizilerle de tanınıyor. Levendoğlu, 1982 Ankara doğumlu.

“Emret Komutanım: Şah Mat”ın diğer başrol oyuncuları : Seda Akman, Hamdi Alkan, Ahmet Mümtaz Taylan, Eyşan Özhim, Durul Bazan, Cengiz Küçükayvaz, Dost Elver, Ufuk Özkan, Orçun Kaptan, Can Kahraman, İsrafil Köse, Mehmet Kurt, Ferdi Kurtuldu, Bora Karakul, Mustafa Üstündağ, Cenk Tunalı, Serkan Kuru, Nil Erkoçlar, Damla Debre, Hakan Meriçliler, Mehmet Ulay, Naci Taşdöğen, Engin Altan Düzyatan, Engin Akyürek, Furkan Kızılay.

“Emret Komutanım: Şah Mat”ın yapımcılığını Emine Altıoklar ile Mehmet Altıoklar üstleniyor. Görüntü Yönetmeni Ertunç Şenkay, Sanat Yönetmeni Tolunay Türköz, Yapım Koordinatörü Salih Karaman ve Yardımcı Yönetmen Aslı Kızıltuğ da “Emret Komutanım: Şah Mat” için kamera arkasında çalışacak.

“Emret Komutanım: Şah Mat”ın öyküsünde Levent Kazak’ın, senaryosunda ise Hayal Avcıları’nın imzası bulunuyor. Levent Kazak, “O Şimdi Asker”, “O Şimdi Mahkum”, “Neredesin Firuze?” ve “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?”nün senaryo yazarı olarak tanınıyor.

Yarıyıl okul (sömestr) tatilinden bir hafta önce, 12 Ocak 2007 Cuma günü sinemalarda gösterilmeye başlanacak olan “Emret Komutanım: Şah Mat” izleyicileri komediye ve aksiyona doyuracak.enigmacuture

18 Mart 2009 14:58

etkileyici bir filmdi. insanı hemen içine çekiyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica