Bir Aşk Hikâyesi “FİRAK”ın çekimlerine başlandı! posteri

Başrollerini Canan Atalay, Oktay Gürsoy ve Barış Gönenen'in paylaştığı "Firak"ın çekimleri Yedigöller'de başladı. Bir aşk hikâyesinin anlatıldığı "Firak"ın; Düzce, Akçokoca ve İstanbul çekimleri tamamlandıktan sonra Şubat 2015'te sinemaseverlerle buluşturulması planlanıyor.

Yapımcılığını Rok Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu ve yönetmenliğini Halil Özer'in yaptığı "Firak" adlı sinema filminin çekimlerine başlandı. Firak'ın başrolünde gelecek vaat eden Canan Atalay, "Hatırla Sevgili", "Dila Hanım" gibi dizilerden tanıdığımız deneyimli oyuncu Oktay Gürsoy ve tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde önemli rollerde gördüğümüz Barış Gönenen  yer alıyor. Gönenen, Kuzey ve Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'a da koçluk yapan İpek Bilgin ile çalışıyor.

Çekimlerine Yedigöller'de başlanan film Akçokoca, Düzce ve İstanbul çekimleri sonrasında tamamlanacak. Sadece âşıkların ayrılığında kullanılan firak kelimesi, şairlerin dizelerinden sonra ilk kez bir sinema filmine de isim olacak. Filmin, Şubat 2015'te vizyona girmesi planlanıyor.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica