500 Bin Euroluk Dizi posteri \"Doktorlar\" adlı dizi önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Çeliktepe\'deki Film Stüdyoları\'nda 500 bin euro\'ya malolan bir plota yapılan dizide Aysun Kayacı, Yağmur Atacan, Mehmet Aslan, Bekir Aksoy, Kutsi, Yasemin Ergene, Melike Güner ve Cüneyt Türel rol alıyor.

Türkiye\'de ilk kez bir hastane içinde geçen olayların konu alındığı bir dizinin müziklerini bir dönem \"Doktor Erol Bey\" adlı şarkısıyla beğeni toplayan Erol Köse yaptı. 11 adet şarkıyı başta Hande Yener olmak üzere Ayna ve Sefarat gibi isimler seslendirdi.

Aysun Kayacı, Yağmur Atacan, Yasemin Ergene ve Mehmet Aslan\'ın tıp fakültesinden mezun olan yeni ögrencileri oynarken onlara hastanede kan söktüren uzman doktor Bekir Aksoy ve Kutsi arasında geçen rekabet konu ediliyor. Dizi için Gebze\'de özel bir hastanede önlüklerini giyerek uzun bir staj dönemi yaşadıklarını söyleyen oyuncular, \"Stajer doktorların hastanede nasıl durumlarda çalıştıklarını görmek için bir süre onlarla aynı ortamda kaldık. İnceledik etüt çalışması yaptık. Hatta bizi burada doktor ünlülere benzettiklerini söyleyen hastalar da oldu\" dedi.

Son Yorumlar (2)

gizem_ela avatar gizem_ela 10 Eylül 2009 16:06:09

süperr dizi izlediğim tek diziydi.kutsi ve yasemin ergene süperrr oynadılarrr

enigmacuture avatar enigmacuture 18 Mart 2009 14:23:03

8

sürükleyici ve kaliteli bir iş olmuş

Yandex.Metrica