Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Los Angeles'ın avukatı bir komedi filmi ile atalarına geri dönüş yapıyor

11 Aralık 2014 13:00

"Geceyarısı Abartısı" filmi için Indiegogo sitesinde fonlama kampanyası başlatan Safyurtlu: "Hedefimize ulaşabilmemiz için 19 aralık tarihine kadar en azından $100,000 toplamamız gerekmektedir. Amacım insanları eğlendirmek olduğu kadar Amerikalılara farklı kültürlerin ve insanlarının nasıl olduklarını da göstermektir." dedi. "Bir Türk işadamının çocuğu olarak büyümek ve burada yaşayan insanların hikayelerini dinlemek bende yeni fikirler uyandırdı"

Serbest bir mimar olan Jennifer Greenberg, Türkiye'nin kültürel açıdan zengin ortamında çalışarak tatil yapma umuduyla heyecanlıydı. Jennifer'ın kocası ise tam tersi, yabancı korkusu olduğundan dolayı tek düşündüğü şey Türk hapishanesine atılmak. Türk halkının ve Türkiye'nin kendi güzelliği, onu bir Türkiye hayranı yapmıştı ama bu, kimliklerini gizleyip kendilerini birer arkadaş olarak tanıtan uluslar arası sanat hırsızları, arkeolojik eserleri ülkeden gizlice çıkarabilen Jim ve Sarah ile karşılaşana kadardı.

Safyurtlu Türkiye'de ki birkaç mekanın çekimlerini, sahip olduğu "Agean Entertainment" adlı yapım şirketi ile yapmayı planlıyor. Çekimlerinin sıralaması se şu şekilde; İstanbuldan başlayıp komşu ülkesi Yunan adalarına oradan ülkenin içinde ki eski kalıntıları da içine alıp Türkiye'nin kıyısında ki plajlara kadar devam edecektir. Mekanlar hikayeye sadece zemin hazırlamayacak aynı zamanda Türkiye'nin güzelliklerini ve insanlarını sergileyecektir.

Safyurtlu "Amerikalı arkadaşlarıma Türkiye'ye gideceğimi söylediğim zaman söyledikleri tek şey: "Dikkat et ,Türk hapishanelerine atılma" demek oluyordu. Açık ve net şekilde 30 yıl önceki hapishanleri göstermiş olan "Geceyarısı Ekspresi" filmi bu düşünceye referans edilirken ben Türkiye'nin güzelliklerini ve insanlarını göstermek istiyorum." dedi

Bu sadece bir başlangıç fakat mutlaka, üzerinde değineceğim farklı konusu olan aksiyon, komedi veya dram ne olursa olsun bir film çekmek istiyorum. Türkiye sınırısız sayıda anlatılmamış hikayelere sahip olan inanılmaz bir ülkedir ve biz bunu ortaya çıkartmayı umuyoruz.

Sağlanan bütçeyi iyi bilinen yetenekli oyuncuları çalıştırmak için başlangıç parası olarak kullanıcak.

Sonuçta Amerikalı ve Türk yıldızlarının yer alacağı 10 milyonla 15 milyon dolar arasında bütçeye sahip bir film çıkmasını hedeflediklerini belirtti.

Safyurtlu: Filmin ilk adımlarını atmayı sağlamak amacıyla hayranların çeşitli bakış açılarını görmek için kampanya onlara oy kullanma şansını tanıyoruz. Bunların içinde; mekanlar, en beğendikleri restaurantlar, takımlar ve daha fazlası var. Hayranlarımız Indiegogo sayfasında bulunan ikramiyeler bölümüne girerek "oy" kullana tıklayıp en az $1 karşılığında oy kullanabilirler. İstediğiniz kadar oy kullanma hakkına sahipsiniz.

Safyurtlu "Bu sadece bizim veya film yapımcılarının değil aynı zamanda hayranlarımızın ve her daim film hakkında geri bildirimler yapan destekçilerimizinde filmi olacaktır" dedi.

Filmi her daim ayakta kalmasını sağlayan destekçilerimiz kampanyanın içinde bulunan çeşitli ikramiyeler elde edeceklerdir bunların içinde film ile ilgili çeşitli eşyalar ve aynı zamanda konuşmalı roller olacaktır.

İkramiyeler şunlardır:

$10 karşılığında, içerisinde güncel email ve filmin Facebook sayfasında ki fotoğraf albümüne ve bunun yanında film yapımcıların bulunduğu VIP bölümüne erişebilirsiniz!

$25 karşılığında, içersinde güncel email, filmin Facebook sayfasında ki fotoğraf albümüne ve filmin internet üzerinde ki yayın akışına erişebilirsiniz!

$35 karşılığında, PDF dosyasında filmin imzalı posterine, sahnelerden fotoğraflara, kamera arkası fotoğraflarına, filmin resimli öyküsüne, metnine ve daha fazlasına erişebilirsiniz!

$50 karşılığında "Geceyarısı Abartısı" filminin t-shirt, sticker aynı zamanda PDF dosyasında filmin imzalı posterini, sahnelerden fotoğraflara, sahne arkası fotoğraflarına, resimli öyküsüne, metnine ve daha fazlasına erişebilirsiniz!

$75 karşılığında "Geceyarısı Abartısı" filminde ki gibi nazar boncuğunu elde edebilirsiniz! Bunun yanında $35 bölümünde ki çeşitli eşyalardan elde edebileceksiniz!

$150 karşılığında, bir tarafı filmin logosunun olduğu, diğer tarafında isminize özel yaptırılmış yönetmen koltuğuna sahip olacaksınız ve tabi ki daha fazlasıda olacak!

$250 karşılığında, Türkiye'de ki en özel eğlence kulüplerinden birinde film çekimleri esnasında yıldızlarla beraber dans ve parti sahnelerinde gözükme şansını yakalayabilirsiniz ve tabi ki daha fazlasını elde edeceksiniz!

$500 karşılığında sokakta yürürken, restaurant veya cafe otururken filmde figüran olarak gözükme şansı yakalayabilirsiniz. Bağışta bulunan kişilerin ilk çıkış filmi olabilmesi için büyük bir fırsattır ve bunun yanında daha fazla ikramiye de vardır!

$1,000 bağışta bulunan kişiler New York, Hollywood, İstanbul, Ankara veya Türk kıyılarında gerçekleşecek olan prömiyere bir çift bilet ve bunun yanında parti sonrası parti için davetiye elde edecekler. Tabi ki de daha fazlası var!

$5,000 bağışta bulunan kişiler arkadaşıyla beraber misafir yapımcı olarak birgün boyunca sette bulunma şansı yakalayacak.! Bağışta bulunan kişinin adı filmin sonunda gösterilecektir tabi ki daha fazlası var!

$7,500, bağışta bulunan kişilerin ismiyle beraber fotoğrafı filmin sonunda gösterilecektir. Bunun yanında 000 bağışta bulunan kişiler arkadaşıyla beraber misafir yapımcı olarak birgün boyunca sette bulunma şansı yakalayacak ve tabi ki bunun da daha fazlası var!

$10,000 bağışta bulunan kişilerin filmde konuşmalı rolü olan oyuncu olma şansı yakalayabilirsin ve ayrıca bütün parti sonrası partilere, gösterimlere, prömiyerlere 2 bilet alma şansı yakalayacaksınız ve daha fazlasını elde edebilirsiniz!

Daha fazla bilgi edinmek için: https://www.indiegogo.com/projects/midnight-excess-the-movie.

İletişim: Scribe Services Halkla İlişkiler

+1 (818) 263- 6250

Carlos Martinez

carlos@scribeservicespr.comYandex.Metrica