Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

“Tereddüt”ün Çekimleri Başladı!

13 Şubat 2015 03:00

Türkiye sinemasının usta yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu'nun yeni filmi "Clair Obscur/Tereddüt"ün çekimleri Sakarya'nın Karasu ilçesinde başladı. Başrollerinde Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık'ın oynadığı film, 2015 sonunda tamamlanacak.

"Güneşe Yolculuk", "Bulutları Beklerken", "Pandora'nın Kutusu" ve "Araf" filmlerinin yönetmeni Yeşim Ustaoğlu'nun yeni filmi "Clair Obscur/Tereddüt"ün çekimleri Sakarya'nın Karasu ilçesinde başladı. Yaklaşık 4 hafta sürecek filmin çekimleri İstanbul ve İzmir'de devam edecek.

Yeşim Ustaoğlu, Marianne Slot ve Titus Kreyenberg ortak yapımcılığında gerçekleşecek ve başrollerinde Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık'ı izleyeceğimiz "Tereddüt", bir kasaba hastanesinde psikiyatrist olarak göreve başlamış İstanbullu genç bir kadının hastasıyla olan ilişkisini anlatıyor.

Eylül 2014'te Busan Film Festivali'nin Asya Proje Marketi'ne seçilen ve burada Yaratıcı Yönetmen Ödülü'nü kazanan "Tereddüt", Fransa'dan Marianne Slot ve Almanya'dan Titus Kreyenberg ortaklığıyla çekilecek ve 2015 sonunda tamamlanacak.mansuryıldırım

3 Mart 2015 16:18

Merakla beklediğim filmlerden biri ismi ve kadrosu çok iyi yeşim ustaoğlu nun her filmi izlemeye değer umarım iyi bir film olur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica