Scarface geri dünüyor posteri

Al Pacino'nun Küba'da gerçekleşen devrimin ardından ABD'ye kaçan bir mülteciyi canlandırdığı Scarface, beyazperdeye dönüyor.

Yeni Scarface filmi yapımcı firma Universal Pictures'tan onay aldı. İlk olarak 1932 yılında çekilen ve 1983 yılında yeniden beyazperdeye uyarlanan versiyonu ile Al Pacino'yu dünya çapında bir üne kavuşturan film, 3'üncü defa hayranları ile buluşacak.

Al Pacino'nun canlandırdığı Tony Montana karakterinin hikayesinden farklı olacağı tahmin edilen film, The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre günümüz Los Angeles kentinde geçecek.

Pablo Larraín'in yöneteceği ve Jonathan Herman'ın yazacağı filmin oyuncu kadrosu ve vizyona gireceği tarih hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmadı. 

Universal Pictures'ın film hakkında yakın zamanda bir toplantı düzenlemesi bekleniyor.

Kaynak : ntvmsnbc

Son Yorumlar (2)

ilkerbay avatar ilkerbay 27 Mart 2015 07:22:20

Larrain'e güvenim tam bir kaç kötü filmi olsa'da sağlam bir yönetmen bakalım Tony Montana rolünü kime verecekler en uygun isim Tim Roth veya Andy Garcia gibi

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 25 Mart 2015 09:12:38

8

1983 yapımı çok iyi bir filmdi umarım yeni film iyi bir oyuncu kadrosu ile çekilir yönetmen no 2012 filminin yönetmeni umarım iyi bir iş çıkartır şaşırtır bizi merakla bekliyorum filmi umarım beklediğimize değecek 1983 yapımı düzeyinde bir iş olur.

Yandex.Metrica