Arnold Schwarzenegger, Terminator Salvation Filmini Eleştirdi! posteri

Arnold Schwarzenegger yer almadığı son Terminator filmi olan Terminator Salvation hakkında biraz sert eleştirilerde bulundu.

Aktör, ilk üç filmde yer almış ve dünya çapında muhteşem bir hasılat elde ederek, takma ad olarak da Terminator lakabına layık görülmüştü. Şimdi ise Terminator Genisys filmi ile seriye geri dönmeye hazırlanıyor.

Vermiş olduğu röportajda, 2009 yılında gösterime giren ve Christian Bale'in başrolünde olduğu dördüncü film Salvation için sorulan bir soruya "Tanrı'ya şükür ki ben orada yoktum, çünkü berbat bir filmdi." diyerek hayranlarını biraz şaşırttı. Bunun tam tersine, bulunduğu ilk üç Terminator filmi için ise "Onlar gerçekten serinin en iyileri. Her bir film içlerinde ayrı ayrı bir sorumluluğa ve hikayeye sahip." diyerek biraz da olsa kendine inisiyatif kullandı, diyebiliriz.

Terminator Genisys, 3 Temmuz'da beyaz perdede yerini alacak.

Kaynak : kulturelması

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 09 Nisan 2015 09:31:52

7

Bence ilk iki film 4.filimden iyiydi ama 3.film o kadar iyi değildi ve 4.filimden zayıftı kendi oynamadı diye bir filme olumsuz bakması hoş olmamış yinede severim arnold schwarzeneggeri ve 5.filmi merakla bekliyorum.

Yandex.Metrica