“San Andreas”dan bir fragman daha yayınlandı! posteri

Yönetmenliğini Brad Peyton'ın, prodüktörlüğünü Beau Flynn'ın yaptığı ve başrolünde Dwayne Johnson'ın yer aldığı önümüzdeki sezonun en iddialı felaket filmlerinden biri olacak "San Andreas" filminden MTV aracılığı yeni bir fragman daha yayınlandı.

Kalifornia'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.

Filmde ayrıca Carla Gugino ("Night at the Museum", "Entourage"), Alexandra Daddario ("Percy Jackson" ,"True Detective"), Ioan Gruffudd ("Fantastic Four"), Archie Panjabi ("The Good Wife), Hugo Johnstone-Burt ("Home and Away"), Art Parkinson ("Game of Thrones") ve Oscar adaylığı bulunan Paul Giamatti (Cinderella Man) yer alıyor.

Kaynak : kulturelması

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 11 Nisan 2015 08:32:11

7

Fragmanı iyi sayılır californiyadaki hollywood yazısının yıkılması ve bina yıkılması efektleri başarılı ayrıca dwayne johnson sevdiğim bir oyuncu artık onu baş rolde görüyoruz filmede yakışmış umarım fragman aldatmıyordur bizi.

Yandex.Metrica