"Yaşayan En Şanslı Kız"ı o beyazperdeye taşıyacak posteri

Ünlü aktrist Reese Witherspoon şimdi de Jessica Knoll'un "Yaşayan En Şanslı Kız" romanını beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Gone Girl ve Wild gibi kitaptan uyarlanan filmlerde yapımcılık yaparak adından söz ettiren Reese Witherspoon, şimdi de Jessica Knoll'un "Yaşayan En Şanslı Kız" (Luckiest Girl Alive) isimli romanını filme çekmek için kolları sıvadı.

KİTABIN KONUSU: MÜKEMMEL GİBİ GÖRÜNEN BİR GENÇ KADIN ASLINDA...

Kitapta prestijli bir okulda okuyan Ani Fanelli isimli bir genç kızın yaşadığı utanç verici bir olaydan sonra, hayatına çeki düzen vererek adeta "mükemmel hayata" kavuşması konu ediliyor. Ancak dışarıdan görünen bu "mükemmel" hayatın altında Ani'nin sakladığı ve yıllardır kendisini rahatsız eden bir sırrı olduğu ortaya çıkıyor. Geçmişten gelen bu sır Ani'nin kurmak için büyük emek sarf ettiği pırıltılı hayatını alt üst ediyor.

Witherspoon kitabı filme çekmek istemesinin nedenlerini açıklarken "Bu kitap elinize aldığınızda elinizden bırakamayacağınız türden. Kitabın kahramanı zeki ve kompleks bir karakter. Hikaye de bizim film şirketimizin (Pacific Standard Films) seveceği türden bir tarz." şeklinde konuştu.

2014'te de gerçek bir hikâyeden uyarlanan 'Wild (Yaban)' filminde başrol oynamış ve Oscar törenlerinde En iyi Kadın Oyuncu dalında aday olmuştu.

Kaynak : ntv

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 14 Nisan 2015 14:27:22

7

Oyunculuğunu pek beğenmesemde bazen iyi performans gösterdiği filimlerde var mesela son filimlerinden yaban da performansı fena değildi hem yapımcılık yaparak sinemaya parada yatırıyor filmin konusuda ilgince benziyor umarım iyi bir oyuncu seçimi olu r zor bir role benziyor merakla bekliyorum filmi.

Yandex.Metrica